Energotel – usługi elektryczne Warszawa

procyon 24 cze , 2022

usługi elektryczne

Firma Energotel zajmuje się usługami energo-elektrycznymi i telekomunikacyjnymi, istnieje i działa na rynku już od 1998 roku. Zespół Energotel to wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem, zajmujący się między innymi tworzeniem kosztorysów i wykonywaniem nowoczesnych instalacji elektrycznych. Firma Energotel obsługuje również instytucje i podmioty prywatne z zakresu energetyki i elektryki.

Firma wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem i zapewnia bardzo wysoki standard w wykonywanej pracy. Świadcząc usługi energo-elektryczne i telekomunikacyjne, firma proponuje w swojej ofercie: projektowanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i sieci światłowodowych, remonty instalacji telekomunikacyjnych, a także budowa i modernizacja instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych, oraz przeprowadzanie wszelkich oględzin i pomiarów wraz ze sporządzeniami protokołów i badaniem odbiorczym.

Firma Energotel to dynamiczny i dobrze rozwijający się zespół, który zna się na podejściu do klienta. W celu obejrzenia szczegółowej oferty prowadzonych usług, zapraszamy na stronę internetową firmy Energotel.

Energotel

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8821939001
Regon
020642326
Siedziba
Al. Prymasa Tysiąclecia 62
01-424 Warszawa