Liquid Technologies sp. z o.o. – producent środka do czyszczenia klimatyzacji

procyon 16 paź , 2022

Nasza firma posiada bardzo bogatą ofertę produktów przeznaczonych do czyszczenia i dbania o klimatyzację. Podstawowymi produktami, które znajdują się w naszej ofercie, są produkty przeznaczone do czyszczenia jednostek wewnętrznych oraz zewnętrznych. HVAC External przeznaczone są do czyszczenia powierzchni aluminiowych, mosiężnych czy też miedzianych w jednostkach zewnętrznych klimatyzatorów, czy też wentylacyjnych.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Jeśli chodzi o linię HVAC Internal to są to wysokiej jakości środki przeznaczone do czyszczenia i odgrzybiania jednostek wewnętrznych klimatyzacji i wentylacji. Produkt z tej linii usuwają wszystkie grzyby i drobnoustroje. Dzięki temu cały układ stanie się w pełni bezpieczny dla każdego, kto będzie przebywał w obszarze działania klimatyzacji.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Pozostałymi liniami produktów znajdującymi się w naszej ofercie są Care Virusept, SURFACE Viruclean czy też LTSurface DIsinfectant. Gwarantujemy, że każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie spełnia najwyższe standardy jakościowe oraz bezpieczeństwa. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8982237296
Regon
368412743
Siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12
51-630 Wrocław