P.G. GROUP Sp. z o.o. – cięcie laserem Wrocław

procyon 12 maj , 2022

Jak powinny zostać wykonane obróbki blacharskie? Na pewno z użyciem odpowiednich maszyn. Potrzebna jest również wiedza, dzięki czemu poszczególne zadania wykonane są z należytą dokładnością. Doskonale coś na ten temat wiemy, ponieważ jesteśmy firmą specjalizującą się w obróbce blacharskiej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem Wrocław

P.G. Group to profesjonalne usługi, które oferowane są w niskich cenach. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż, które dążą do tego, żeby otrzymać doskonale obrobione produkty, jakie będzie można wykorzystać na innych etapach produkcji. To, co P.G. Group jest w stanie Wam zaoferować, to usługi wykrawania, cięcia laserowego, gięcia, perforacji, a także zaginania.

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu realizacja poszczególnych zleceń nie sprawia nam najmniejszego problemu. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony, jeżeli chcecie zapoznać się z naszą całościową ofertą. Chętnie odpowiemy również na wszystkie Wasze pytania.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8961302657
Regon
932645847
Siedziba
Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie