Pompy membranowe dla przemysłu chemicznego – oferta sklepu Kielo.pl

procyon 23 cze , 2022

Sklep online Kielo specjalizuje się w sprzedaży produktów dla firm działających w branży chemicznej, galwanotechnicznej i uzdatniania wody. Jako zespół doświadczonych specjalistów zapewnia wsparcie techniczne i obsługę serwisową. Dzięki współpracy z uznanymi dostawcami oferuje duży wybór niezawodnych urządzeń i akcesoriów.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Cieszy się zaufaniem klientów polskich i zagranicznych poszukujących wysokiej jakości pomp beczkowych laboratoryjnych, przeciwwybuchowych, przemysłowych i nie tylko. Bogaty asortyment sklepu internetowego Kielo obejmuje również pompy dozujące, wirowe, śrubowe, perystaltyczne i membranowe. Składają się na niego pompy ręczne, do oleju, zasad i kwasów. Na klientów czekają zestawy dozujące, zestawy pomp beczkowych i przepływomierze.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Jako sprawdzony dostawca zaopatrzenia dla przemysłu Kielo dysponuje szeroką ofertą armatury do pomp, części zamiennych i akcesoriów takich jak lance ssące, tuleje, mobilne zbiorniki czy elementy ze stali kwasoodpornej. Gwarantuje konkurencyjne ceny i szybką dostawę zamówień.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
7352858145
Regon
122961742
Siedziba
ul. Kokoszków 24A
34-400 Nowy Targ