Salon ForceGSM – sprawdzony serwis telefonów we Wrocławiu

procyon 02 sie , 2022

Forcegsm jest serwisem telefonów z Wrocławia. Firma zajmuje się również naprawą komputerów, laptopów i urządzeń mobilnych. Serwis dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem doświadczonych fachowców. Firma oferuje również serwis wysyłkowy bez wychodzenia z domu. Wystarczy na stronie internetowej firmy wypełnić formularz, a serwis na wskazany adres wyśle kuriera, a następnie po wykonanej naprawie, sprzęt z powrotem trafi do klienta.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

Na czas naprawy klient otrzymuje telefon zastępczy. Na każdą naprawę udzielana jest gwarancja serwisowa. Specjaliści zajmuje się naprawę sprzętu takich marek jak m.in: Samsung, SONY,LG, LENOVO,NOKIA, HUAWEI. Serwis zapewnia szybkie i skuteczne diagnozowanie usterki, a większość typowych uszkodzeń, pracownicy wykonują na miejscu.

Specjaliści bezpłatnie wyszukują przyczyny, dlatego urządzenie szwankuje. Dodatkowo Forcegsm posiada sieć 16 sklepów stacjonarnych z zapleczem serwisowym. Personel stale poszerza swoje umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów.

Serwis telefonów ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8842510527
Regon
021020124
Siedziba
ul. Hallera 52
50-984 Wrocław