Studio Mebli bowArte – meble vintage Wrocław

procyon 06 kw. , 2022

Studio Mebli bowArte to miejsce, gdzie można zakupić jedyne w swoim rodzaju meble które upiększą nie tylko dom ale i życie klientów. BowArte to ludzie pełni pasji, którzy tworzą to wyjątkowe miejsce. W sprzedaży dostępne są meble tylko najlepszych producentów, którzy tworzą oryginalne i trwałe wyposażenie wnętrz. Klienci mogą mieć pewność, że kupują solidne umeblowanie w atrakcyjnej cenie.

Meble vintage

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.1

Studio Mebli bowArte to zdecydowanie najbardziej klimatyczny salon mebli we Wrocławiu - takiego miejsca nie ma nigdzie indziej. Bogumiła Król - założycielka tego miejsca, to prawdziwa pasjonatka aranżacji wnętrz. To ona dba o to, aby klienci mogli wybierać spośród wielu wzorów i kolorów.

Meble vintage

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.2

W ofercie dostępne są również meble vintage - jako wyraz wsparcia dla małych przedsiębiorców. W studio Mebli bowArte spełniają się marzenia! Meble zakupione w tym miejscu dopełniają wnętrza zarówno biurowe, jak i domowe. Najwyższej jakości meble może służyć właścicielom przez wiele lat. BowArte to miejsce godne polecenia.

Studio Mebli bowArte

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
5531630558
Regon
383084129
Siedziba
ul. Tęczowa 79
52-007 Wrocław