Kolorowy jesienny balkon

Wraz z końcem lata z naszych balkonów znikają pelargonie i surfinie, niektórzy zdejmują kolorowe lampki i demontują parasole. To znak, że jesień tuż, tuż. Ale balkon nie musi być pusty, a jesień może być inspiracją do ciekawej aranżacji balkonu. Wiele odmian kwiatów nie lubi zimnych nocy, ale są kwiaty doniczkowe mniej wrażliwe na niskie temperatury. Cyprysy, tuje, chryzantemy, wrzosy, astry – to odmiany, które z powodzeniem udekorują nasz balkon w jesiennych miesiącach. Zimą, należy je zabezpieczyć przed mrozem.

Stolik i krzesła wciąż mogą stać na balkonie, dołóżmy jedynie pledy i koce. Taki jesienny relaks, szczególnie, gdy świeci słońce, jest niezwykle przyjemny, a my…przychylniej spojrzymy na jesień. Jesienią w warzywniakach królują dynie. Warto to wykorzystać. Lampiony z dyni i już, ciekawa aranżacja! Dyniowe dekoracje to mnóstwo odcieni koloru pomarańczowego, a kolor ten jak wiadomo jest niezwykle energetyczny.

I lampiony. Duże, ze świeczkami typu LED. Lampiony tworzą nastrój. Oświetlają balkon, a to ważne, bo jesienią wcześniej robi się ciemno. Dzwoneczki, żeliwne dekoracje, makramy, te przedmioty pięknie udekorują balkon. Pokolorujmy swój balkon jesienią, aranżacja nie musi być skomplikowana i droga. Odczarujmy jesień!

Written By procyon